ULTRADŹWIĘKOWE PRANIE, MYCIE I CZYSZCZENIE ŻALUZJI

Ultradźwiękowe pranie, czyszczenie i mycie żaluzji poziomych (aluminiowych) oraz pionowych (verticali), realizujemy w Warszawie oraz okolicach, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski.

Obsługujemy duże, średnie i małe firmy, instytucje oraz urzędy.

Dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, korzystamy z profesjonalnej myjki ultradźwiękowej amerykańskiej firmy ZENITH ULTRASONIC.

Mycie odbywa się poprzez zanurzenie żaluzji w zbiorniku myjki wypełnionej płynem przeznaczonym do ultradźwiękowego czyszczenia żaluzji. Generator myjki wytwarza tysiące impulsów rozchodzących się w wodzie i docierających do każdego zakamarka żaluzji, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo skuteczne.

Po wykonaniu mycia ultradźwiękowego żaluzja jest płukana w drugim zbiorniku urządzenia w którym znajduje się czysta woda wraz z dodatkiem środka anty-elektrostatycznego.

Realizacja usług odbywa się w naszej firmie, a przy dużych zleceniach jesteśmy w stanie przyjechać do Klienta wraz z myjką i na miejscu realizować mycie.

Po złożeniu zamówienia na ultradźwiękowe mycie żaluzji poziomych lub pionowych przyjeżdżamy do Klienta, mierzymy żaluzje, wyceniamy usługę, a następnie demontujemy żaluzje, przewożąc je do naszej firmy, gdzie są myte i czyszczone.

W przypadku żaluzji pionowych (verticali) jesteśmy w stanie dodatkowo wymienić zużyte komponenty na nowe: łańcuszki dolne, obciążniki dolne oraz wieszaki pasów.

Przy myciu żaluzji poziomych wymienić możemy hamulce sznurka, pokrętła i mechanizmy służące do ustawiania kąta listków, końcówki sznurka, i wiele innych części.

 

 

Zapraszamy do współpracy z nami i skorzystania z usług ultradźwiękowego mycia i czyszczenia żaluzji!

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

20170326_134730

Skontaktuj się z nami! 507 921 800

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Copyright VEXTRA © 2016

All Rights Reserved

Limpieza de fachadas, techos y adoquines a presión. Madrid. V-Extra