O Nas

Ponad 10 lat doświadczenia

Nasza firma świadczy głównie specjalistyczne usługi z zakresu mycia okien, przeszkleń i elewacji, doczyszczaniu elewacji tynkowych, myciu dachów oraz kostki brukowej, praniu wykładzin biurowych i doczyszczaniu posadzek typu PCV wraz z konserwacją.

Profesjonalny sprzęt oraz duże doświadczenie w branży pozwala nam na usatysfakcjonowanie każdego Klienta: od osób prywatnych, poprzez małe i średnie firmy, po duże przedsiębiorstwa. Przywiązujemy dużą wagę do bezpiecznego wykonywanych usług, bez tego nie ma mowy o Profesjonalizmie.

Nasza Misja

Zostać liderem na lokalnym rynku w naszej branży, poprzez rzetelną realizację usług i atrakcyjne cenowo rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia.

Nasza Wizja

Rocznie wykonujemy usługi dla kilkuset Klientów na terenie Warszawy i okolic i z roku na rok przybywa nam nowych i w pełni zadowolonych Klientów.

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, daj nam znać – postaramy się to naprawić

Kontakt z Nami

Dlaczego wybrać NAS?

Wybierz nas ze względu na doskonałą reputację i profesjonalizm. Przez ponad 10 lat zdobyliśmy wielu stałych Klientów, którzy cenią nas za doskonałą jakość realizowanych usług. Właściciele domów oraz firmy korzystające z naszych usług zaufały właśnie nam i wiedzą, że to był dobry wybór.

Z Nami, Twoja Satysfakcja Jest Gwarantowana
Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna realizacja gwarantują wykonanie usług według życzeń i wskazówek Klienta. Bezustannie poszerzamy swoją wiedzę i inwestujemy w najlepszy sprzęt.
Bezpieczeństwo Dzięki Ubezpieczeniu OC
Nasza firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, co oznacza, że ​​każdy nasz Klient może być spokojny o prawidłową realizację. Zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa jest dla nas bardzo ważne.
Nasze Usługi Realizują Tylko Przeszkoleni Pracownicy
Oznacza to, że u nas każda osoba przed rozpoczęciem wykonywania usług przechodzi odpowiednie szkolenie, a następnie przez kilka kolejnych miesięcy uczy się pod nadzorem doświadczonego pracownika.
Firma Lokalna - Profesjonalne Mycie i Doczyszczanie
Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic (województwo mazowieckie). Sporadycznie przy większych zleceniach usługi wykonujemy także na terenie województw ościennych.
U Nas Wycena Usługi Jest Zawsze Bezpłatna
Prawie wszystkie wyceny naszych usług wykonujemy na podstawie opisu usługi, zdjęć i wymiarów (powierzchni). Dane te można podesłać drogą mailową lub poprzez mms.
Gwarantujemy Dobrze Wykonaną Pracę
Dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu jakości usług – zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i Firm. Każde dobrze wykonane zlecenie w przyszłości zaprocentuje.