MYCIE OKIEN Z PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

Mycie okien z podnośnika koszowego, a także elewacji, przeszkleń i fasad realizujemy zarówno w Warszawie jak i okolicach, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Usługi z wykorzystaniem podnośnika wykonujemy zazwyczaj na obiektach do 20 metrów wysokości, a w przypadku wyższych budynków jesteśmy w stanie zamówić podnośnik koszowy o odpowiednim wysięgu.

Usługi świadczymy zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych.

Mycie okien z podnośnika koszowego, fasad, elewacji i okien wykonują osoby z dużym doświadczeniem, więc usługa jest realizowana szybko i na najwyższym poziomie przy zastosowaniu wyłącznie profesjonalnego sprzętu i atestowanych środków myjących.

Przy sprzyjających warunkach w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie umyć nawet do 500 m2 przeszkleń. W przypadku mycia fasad i elewacji wykonanych z innego materiału niż szkło, czas potrzebny na umycie zależy od rodzaju elewacji oraz stopnia zabrudzenia.

Mycie elewacji i fasad otynkowanych realizujemy z zastosowaniem myjki wysokociśnieniowej, a na życzenie Klienta możemy świeżo umytą elewację zaimpregnować przed zbyt szybkim zabrudzeniem, a także przed pojawianiem się na niej glonów i porostów.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować optymalne rezultaty wykonywanych przez nas zleceń, które realizowane są sprawnie i bezpiecznie, z zachowaniem precyzji i dokładności.

Wiemy doskonale, że w dzisiejszych czasach usługi mycia okien, fasad i elewacji z zastosowaniem podnośnika koszowego są coraz bardziej popularne, dlatego bezustannie dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były realizowane na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z nami i skorzystania z usług mycia okien, elewacji i fasad z zastosowaniem podnośnika koszowego!

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

1. Ile kosztuje mycie przeszkleń przy użyciu podnośnika koszowego?

Do wyliczenia całkowitej ceny usługi kalkulujemy sam koszt mycia przeszkleń i do tej kwoty doliczamy koszt wynajmu podnośnika koszowego. Wynajem podnośnika koszowego wynosi od 70 do 150 zł za godzinę (w zależności od wysokości i wielkości podnośnika).

2. Do jakiej wysokości możliwe jest mycie elewacji z podnośnika koszowego?

Podnośniki koszowe mają wysięg od kilku do 60-70 metrów.

3. Jakie są ograniczenia związane z myciem przy użyciu podnośnika koszowego?

Ograniczeniem jest wysięg (zarówno pionowy, jak i poziomy). Wysięg pionowy to maksymalna wysokość robocza danego podnośnika. Wysięg boczny to maksymalna odległość na jaką podnośnik może wysunąć kosz w bok. Drugim ograniczeniem jest pogoda: praca z podnośnika nie będzie możliwa podczas burzy (wyładowania atmosferyczne), podczas wiatru o prędkości przekraczającej 12,5m/s. Trzecim ograniczeniem może być praca w pobliżu napowietrznych linii energetycznych. Czwarte ograniczenie to stabilność gruntu na jakim powinien pracować podnośnik oraz pochyłość terenu.

Skontaktuj się z nami! 517 858 600

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.