MYCIE OKIEN Z PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

Mycie okien z podnośnika koszowego, a także elewacji, przeszkleń i fasad realizujemy zarówno w Warszawie jak i okolicach, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Usługi z wykorzystaniem podnośnika wykonujemy zazwyczaj na obiektach do 20 metrów wysokości, a w przypadku wyższych budynków jesteśmy w stanie zamówić podnośnik koszowy o odpowiednim wysięgu.

Usługi świadczymy zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych.

Mycie okien z podnośnika koszowego, fasad, elewacji i okien wykonują osoby z dużym doświadczeniem, więc usługa jest realizowana szybko i na najwyższym poziomie przy zastosowaniu wyłącznie profesjonalnego sprzętu i atestowanych środków myjących.

Przy sprzyjających warunkach w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie umyć nawet do 500 m2 przeszkleń. W przypadku mycia fasad i elewacji wykonanych z innego materiału niż szkło, czas potrzebny na umycie zależy od rodzaju elewacji oraz stopnia zabrudzenia.

Mycie elewacji i fasad otynkowanych realizujemy z zastosowaniem myjki wysokociśnieniowej, a na życzenie Klienta możemy świeżo umytą elewację zaimpregnować przed zbyt szybkim zabrudzeniem, a także przed pojawianiem się na niej glonów i porostów.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować optymalne rezultaty wykonywanych przez nas zleceń, które realizowane są sprawnie i bezpiecznie, z zachowaniem precyzji i dokładności.

Wiemy doskonale, że w dzisiejszych czasach usługi mycia okien, fasad i elewacji z zastosowaniem podnośnika koszowego są coraz bardziej popularne, dlatego bezustannie dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były realizowane na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z nami i skorzystania z usług mycia okien, elewacji i fasad z zastosowaniem podnośnika koszowego!

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

20170326_134730
ALPINISTYCZNE MYCIE OKIEN I ELEWACJI

Skontaktuj się z nami! 507 921 800

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Copyright Clean4U © 2018

All Rights Reserved