MYCIE OKIEN TRUDNO DOSTĘPNYCH

Mycie okien trudno dostępnych znajdujących się na pewnej wysokości realizujemy głównie w Warszawie oraz przy większych zleceniach na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Usługi wykonujemy dla firm i osób prywatnych.

Dzięki stosowaniu profesjonalnych środków czystości oraz odpowiedniego sprzętu do prac na wysokości jakość naszych usług nie budzi zastrzeżeń.

W wykonywaniu tego typu usług (mycie okien trudno dostępnych lub znajdujących się na wysokości), naszą pracę wykonujemy wspomagając się kijami teleskopowymi o długości do 8 metrów lub drabinami na których można wykonywać prace nawet 10 metrów nad poziomem posadzki.

Gdyby kije teleskopowe lub drabiny okazały się niewystarczające, to dysponujemy także podnośnikiem koszowym o wysokości roboczej do 20 metrów, a powyżej tej wysokości nasze usługi możemy realizować stosując techniki alpinistyczne.

Nasi pracownicy posiadają aktualne badania pozwalające na wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 metrów, a odpowiedni atestowany sprzęt i stosowanie się do zasad BHP umożliwia nam bezpieczne wykonywanie powierzonych nam zleceń.

Gwarantujemy profesjonalne umycie nie tylko okien, ale także witryn, oranżerii, przeszkleń, ogrodów zimowych, fasad, elewacji, świetlików i okien dachowych.

Clean4U Profesjonalne Mycie Okien zaprasza do współpracy:)

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

1. Czy do umycia okien na wysokości 6 metrów będzie stosowane rusztowanie wewnątrz domu?

Do mycia okien i przeszkleń znajdujących się na wysokości do 8 metrów zazwyczaj stosujemy wysokie drabiny. Rusztowania stosujemy przy myciu przeszkleń znajdujących się powyżej 9 metrów.

2. Mam trzy okna znajdujące się nad schodami na wysokości około 4 metrów. Czy jet szansa, aby je umyć?

Nie powinno być problemu. Jak na razie udało nam się zrealizować wszystkie zlecenia mycia okien znajdujących się nad schodami.

3. Przy schodach i na piętrze domu posiadam szklane barierki, które są na tyle wysokie, że nie da się ich normalnie umyć. Na balkonie mam też przesuwane szklane przeszklenia. Jest szansa na ich umycie?

Mycie okien i przeszkleń trudno dostępnych to nasza specjalność, więc dla nas to żaden problem.

wykladzina biurowa
MYCIE OKIEN Z PODNOŚNIKA KOSZOWEGO

Skontaktuj się z nami! 517 858 600

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Copyright Clean4U © 2018

All Rights Reserved

Zadzwoń teraz!