MYCIE OKIEN, ELEWACJI I PRZESKLEŃ WODĄ ZDEMINERALIZOWANĄ

Mycie okien, szyb, przeszkleń, elewacji i fasad za pomocą wody zdemineralizowanej wykonujemy głównie w Warszawie i okolicach, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski.

Mycie realizujemy do wysokości 20 metrów zarówno dla firm i instytucji, jak i Klientów indywidualnych.

Aby móc zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług, korzystamy tylko z profesjonalnego systemu oczyszczania wody amerykańskiej firmy UNGER oraz ultra lekkich tyczek teleskopowych wykonanych z włókna węglowego i szklanego.

Mycie powierzchni szklanych oraz elewacji z wykorzystaniem wody zdemineralizowanej wykonywane jest przez osoby o dużym doświadczeniu w tej branży, tak aby każdy Klient był zadowolony z efektu końcowego.

Możemy zagwarantować doskonałe rezultaty mycia szyb i przeszkleń, bo dzięki tej metodzie zlecenia realizowane są dużo szybciej, dokładniej i taniej niż innymi technikami.

Aktualnie usługi mycia okien i elewacji za pomocą systemów mycia wodą zdemineralizowaną stają się coraz bardziej popularne, bo koszt jest niższy, a efekt bardzo dobry - bez smug nawet w ciepłe i słoneczne dni. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były realizowane na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z nami i skorzystania z usług mycia okien, przeszkleń i elewacji za pomocą systemu wody zdemineralizowanej!

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

1. Ile kosztuje mycie okien wodą zdemineralizowaną?

Koszt mycia okien wodą zdemineralizowaną jest tańszy od pozostałych technik. Nie musimy używać drabin, rusztowań czy podnośników koszowych. Koszt usługi obliczamy na podstawie danych wpisanych w zakładce "CENNIK" - i po wybraniu odpowiedniej usługi.

2. Czy mycie wodą zdemineralizowaną jest skuteczne i bezpieczne?

Woda zdemineralizowana to woda gruntownie przefiltrowana, czyli bardzo czysta, bez żadnych zanieczyszczeń. Taka woda po wyschnięciu na szybie nie pozostawi nawet śladu, a szyba będzie krystalicznie czysta i tak prędko się nie zabrudzi. W przypadku wody zdemineralizowanej mycie okien i elewacji staje się ekologiczne, gdyż nie ma potrzeby używania chemii - woda zdemineralizowana jest bardzo "chłonna" i świetnie rozpuszcza zabrudzenia.

3. Czy każdy budynek można umyć stosując wodę zdemineralizowaną?

Ograniczeniem jest wysokość do jakiej sięgają tyczki teleskopowe (około 20 metrów). Mycie wodą zdemineralizowaną można także realizować na wyższych bydynkach za pomocą technik alpinistycznych lub podnośników koszowych.

4. Czy zamawiając usługę mycia wodą zdemineralizowaną muszę udostępnić dostęp do bieżącej wody?

Niekoniecznie, gdyż posiadamy także system mobilny na samochodzie, który wyposażony jest w zasobnik wody zdemineralizowanej oraz agregat prądotwórczy dla pompy wody.

5. Czy wodą zdemineralizowaną można myć także przeszklenia wewnątrz budynku?

Mycie wodą zdemineralizowaną charakteryzuje się tym, że podawana na szyby woda musi ściekać na dół. Jeśli w danym budynku to nie stanowi problemu, to mycie można realizować także od wewnątrz.

Alpinistyczne mycie elewacji
Alpinistyczne mycie okien i elewacji
Alpinistyczne mycie przeszkleń i elewacji

Skontaktuj się z nami! 517 858 600

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Copyright Clean4U © 2018

All Rights Reserved

Zadzwoń teraz!