CIŚNIENIOWE MYCIE ELEWACJI, DACHÓW, KOSTKI BRUKOWEJ

Ciśnieniowe mycie elewacji, dachów oraz kostki brukowej wykonujemy głównie w Warszawie oraz okolicach do 50 kilometrów, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Obsługujemy zarówno firmy, szkoły, urzędy i instytucje, a także Klientów indywidualnych.

Typowym i najczęściej spotykanym zabrudzeniem elewacji jest osiadający na niej kurz i pył komunikacyjny.

Ciśnieniowe mycie elewacji wykonanych z tynku realizowane jest przy użyciu myjki wysokociśnieniowej, która bez problemu upora się zarówno z brudem, jak i glonami.

Mycie dachów wykonujemy stosując m.in. podnośnik koszowy, techniki linowe (alpinistyczne) lub wysokie drabiny.

Czyszczenie kostki brukowej polega na myciu wysokociśnieniowym z podgrzaniem wody nawet do 150º C, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć nie tylko standardowe zabrudzenia, ale także plamy po olejach i smarach!

Aby umyta elewacja lub fasada przez długi czas była odporna na pojawianie się na niej glonów, należy ją zaimpregnować.

Ciśnieniowe mycie elewacji wykonujemy stosując sprawdzone środki czyszczące oraz impregnaty, a usługi realizowane są z zastosowaniem zarówno podnośnika koszowego, jak i technik alpinistycznych oraz wysokich i niskich drabin.

Stosowana przez nas myjka wysokociśnieniowa ma regulowaną moc do 200 barów, podgrzewanie wody do 85º C (przy myciu na najwyższym ciśnieniu) oraz do 150º C (redukując ciśnienie do 100- 150 barów).

Aby móc wykonywać usługi w/w myjką wysokociśnieniową potrzebujemy tylko podłączenia do wody. Silnik myjki wysokociśnieniowej jak i podgrzewanie wody zasilane są poprzez paliwo, więc nie potrzebujemy dostępu do prądu!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przy myciu elewacji, dachów i kostki brukowej.

 Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

1. Jedna ściana elewacji mojego domu zazieleniła się. Czy da się to usunąć, czy jedynym wyjściem jest malowanie?

Jest to dość popularny problem w przypadku ścian północnych do których nie dociera słońce, a w okolicy panuje duża wilgotność. Usunięcie glonów i porostów jest możliwe i często realizujemy tego typu usługi. Dodatkowo istnieje możliwość zaimpregnowania elewacji środkiem, który będzie chronił ją przed wnikaniem wilgoci w elewację, ale jest to dość droga usługa.Gwarancja na impregnację wynosi 3 lata.

2. Dach mojego domu pokryty jest dachówką ceramiczną. Po kilku latach pojawiło się na nim wiele porostów i mchu. W jaki sposób można się tego pozbyć?

Najskuteczniejszym sposobem jest gruntowne umycie całego dachu za pomocą myjki wysokociśnieniowej i odpowiedniej chemii. Realizujemy tego typu usługi bez względu na stopień zabrudzenia i spadzistość dachu, a w efekcie końcowym dach wygląda jak nowy.

3. Wokół domu mam chodniki i wjazd do garażu wykonany z kostki granitowej. Aktualnie pomiędzy kostkami rośnie mech, a same kostki są brudne i lekko zazielenione. Jaka jest szansa na jej doczyszczenie i pozbycie się mchu?

Mech pomiędzy kostkami granitowymi to dość częsty problem, szczególnie w miejscach o słabym nasłonecznieniu. Samo usunięcie mchu i doczyszczenie kostek granitowych nie stanowi dla nas większego problemu, ale po zrealizowaniu mycia zalecane jest także uzupełnienie piasku pomiędzy kostkami (taką usługę także mamy w swojej ofercie). Jeśli piasek nie zostanie uzupełniony, to dość szybko w puste miejsca dostanie się ziemia, a to doskonały grunt dla mchu.

ciśnieniowe mycie elewacji
ciśnieniowe mycie dachu
ciśnieniowe mycie kostki brukowej

Skontaktuj się z nami! 517 858 600

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Copyright Clean4U © 2018

All Rights Reserved

Zadzwoń teraz!