CIŚNIENIOWE MYCIE ELEWACJI, DACHÓW, KOSTKI BRUKOWEJ

Mycie elewacji, dachów oraz kostki brukowej wykonujemy głównie w Warszawie oraz okolicach do 50 kilometrów, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Obsługujemy zarówno firmy, szkoły, urzędy i instytucje, a także Klientów indywidualnych.

Typowym i najczęściej spotykanym zabrudzeniem elewacji jest osiadający na niej kurz i pył komunikacyjny.

Mycie elewacji wykonanych z tynku realizowane jest przy użyciu myjki wysokociśnieniowej, która bez problemu upora się zarówno z brudem, jak i glonami.

Mycie dachów wykonujemy stosując m.in. nasz podnośnik koszowy, techniki linowe (alpinistyczne) lub wysokie drabiny.

Czyszczenie kostki brukowej polega na myciu wysokociśnieniowym z podgrzaniem wody nawet do 150º C, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć nie tylko standardowe zabrudzenia, ale także plamy po olejach i smarach!

Aby umyta elewacja lub fasada przez długi czas była odporna na pojawianie się na niej glonów, należy ją zaimpregnować.

Do mycia elewacji stosujemy sprawdzone środki czyszczące oraz impregnaty, a usługi realizowane są z zastosowaniem zarówno podnośnika koszowego, jak i technik alpinistycznych oraz wysokich i niskich drabin.

Stosowana przez nas myjka wysokociśnieniowa ma regulowaną moc do 200 barów, podgrzewanie wody do 85º C (przy myciu na najwyższym ciśnieniu) oraz do 150º C (redukując ciśnienie do 100- 150 barów).

Aby móc wykonywać usługi w/w myjką wysokociśnieniową potrzebujemy tylko podłączenia do wody. Silnik myjki wysokociśnieniowej jak i podgrzewanie wody zasilane są poprzez paliwo, więc nie potrzebujemy dostępu do prądu!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przy myciu elewacji, dachów i kostki brukowej.

 Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Skontaktuj się z nami! 507 921 800

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Copyright Clean4U © 2018

All Rights Reserved