Nasze Usługi

Mycie Okien Trudno Dostępnych

Mycie okien trudno dostępnych wykonujemy przede wszystkim w Warszawie i okolicach. Okna o utrudnionym dostępie najczęściej spotykane są w budynkach biurowych, magazynach czy halach. Ostatnimi czasy coraz częściej widuje się je w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach dwupoziomowych. Nowoczesne domy coraz częściej mają wiele dużych przeszkleń, a nawet całych ścian wykonanych ze szkła, w związku z tym usługi mycia okien trudno dostępnych realizujemy dla wszystkich Klientów i w każdym rodzaju budynku.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do mycia okien trudno dostępnych?

Przede wszystkim mamy duże doświadczenie, profesjonalny i bezpieczny sprzęt oraz odpowiednie środki czystości. Najistotniejszą kwestią jest sprzęt, zachowanie zdrowego rozsądku oraz bezpieczeństwo. Okna trudno dostępne zazwyczaj znajdują się na pewnej wysokości, a nierzadko spotkać je można nad schodami, a w związku z tym bezpieczne wykonanie usługi to z pewnością podstawa. Dysponujemy odpowiednim i atestowanym sprzętem do prac na wysokości oraz wieloletnim doświadczeniem. Z pewnością daje nam to możliwość bezpiecznego dotarcia do okien o utrudnionym dostępie i dokładne ich umycie.

Stosowane przez nas techniki mycia okien trudno dostępnych:

  • Drabinyspecjalistyczne teleskopowe, potrójne wysuwane, rozkładane
  • Rusztowaniaaluminiowe lub stalowe, stałe lub przejezdne
  • Kije teleskopowedo których można zamocować myjkę bawełnianą, ściągaczkę lub skrobaczkę
  • System mycia wodą zdemineralizowanąsą to urządzenia do filtracji wody oraz specjalne lekkie i wytrzymałe kije teleskopowe
  • Podnośnik koszowyo wysięgu od kilku do kilkudziesięciu metrów
  • Techniki linowenazywane powszechnie technikami alpinistycznymi
Mycie okien trudno dostępnych – Warszawa i okolice.
Tel: 517-858-600
Godz: 8:00 – 18:00
ZAMÓW
Masz Pytania?