Nasze Usługi

mycie okien standardowych

Mycie Okien Standardowych

Mycie standardowych okien realizujemy zarówno dla Klientów indywidualnych oraz dla firm i instytucji. Usługi realizujemy w budynkach biurowych, mniejszych i większych firmach, w domach i mieszkaniach prywatnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i sprawne umycie szyb bez smug, przetarcie ram zewnętrznych i wewnętrznych oraz parapetów.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do mycia okien?

Posiadamy duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz sprawdzone środki czystości. Połączenie tych trzech czynników sprawia, że mycie okien jest szybkie i skuteczne. Dobry sprzęt to przede wszystkim profesjonalna ściągaczka do szyb, odpowiednia myjka (tzw. “baranek”) oraz porządna skrobaczka do szyb, która usunie z szyb zabrudzenia stałe, ale ich nie porysuje. Duże znaczenie mają także odpowiednie środki czystości: profesjonalna chemia dobrze usuwa zabrudzenia, zapewnia odpowiedni poślizg dla ściągaczki i nie pozostawi żadnych smug czy mazaków.

Nie myjemy okien metodami tradycyjnymi za pomocą spryskiwacza z płynem do mycia okien oraz ściereczek, ponieważ taka metoda jest mało wydajna, a umycie szyb bez smug wymaga wiele pracy.

Rodzaje najczęściej spotykanych okien:

  • Ramaplastikowa (PCV), drewniana, aluminiowa, metalowa
  • Rodzaj ramypojedyńcza lub podwójna (najczęściej spotykana w przypadku starych okien drewnianych)
  • Szprosyokna bez szprosów, okna ze szprosami pomiędzy szybami, okna ze szprosami na zewnątrz
  • Otwieranieokna otwierane, okna uchylne, okna nie otwierane (tzw. fixy)
Mycie okien standardowych – Warszawa i okolice.
Tel: 517-858-600
Godz: 8:00 – 18:00
ZAMÓW
Masz Pytania?