essay on why i want to become a medical doctor cover letter for recent nursing graduate resume application letter format electronics projects research paper thesis statement drug abuse higher order critical thinking skills that preschoolers are capable of using transition phrases essay

Nasze Usługi

impregnacja kostki brukowej

Malowanie i Impregnacja Kostki Brukowej

Usługi impregnacji, a także malowania kostki brukowej oraz posadzek wykonujemy w Warszawie i okolicach. Kostkę brukową można zaimpregnować zaraz po jej ułożeniu lub po jakimś czasie użytkowania, ale wtedy wymagane jest także gruntowne wysokociśnieniowe umycie posadzki. Impregnacja chroni kostkę brukową przed wnikaniem w nią wody, a co za tym idzie także zabrudzeń. Na prawidłowo zaimpregnowanej kostce brukowej nie będą pojawiać się glony, mech i inne porosty. W przypadku, gdy kostka brukowa jest już wyblaknięta od słońca i warunków atmosferycznych, można ją poddać procesowi malowania, który także ją zaimpregnuje. W ofercie jest do wyboru wiele wariantów kolorystycznych.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do impregnacji lub pomalowania kostki brukowej?

Przez wiele lat prowadzenia działalności nabraliśmy dużego doświadczenia przy realizacji tego typu usług. Wiemy jak i przy użyciu jakiej chemii porządnie kostkę umyć, aby następnie ją zaimpregnować lub pomalować. Prawidłowo wykonana usługa zabezpieczy posadzkę na wiele lat. Warto też nadmienić, że nie zabezpieczona i nie zaimpregnowana posadzka z kostki brukowej ulega niszczeniu. Porastające ją porosty, mech i glony niszczą jej zewnętrzną powierzchnię, a w efekcie po kilku latach jej powierzchnia stanie się nierówna z zewnętrznymi ubytkami i pęknięciami.

Rodzaje posadzek, które można poddać procesowi impregnacji lub malowania:

  • kostka brukowa (m.in. polbruk, pozbruk, itp.)
  • kostka granitowa
  • posadzki betonowe
  • posadzki kamienne
  • płyty chodnikowe
Malowanie i impregnacja kostki brukowej i posadzek – Warszawa i okolice.
Tel: 517-858-600
Godz: 8:00 – 18:00
ZAMÓW
Masz Pytania?