importance of parents in our life essay in punjabi how do you write an introduction to an essay sample business plan for janitorial services essay on technology is limiting creativity global thesis uniba medicina 26 january par essay english me autocad homework assignment good work ethic cover letter

Nasze Usługi

malowanie dachu 1

Malowanie i Impregnacja Dachów

Impregnowanie, a także malowanie dachów wykonujemy po gruntownym wysokociśnieniowym umyciu dachu przy zastosowaniu odpowiedniej chemii. Najczęściej tego typu usługi realizowane są na dachach wykonanych z dachówek betonowych,  ceramicznych, a także z blachodachówki. Nie zaimpregnowany dach w sprzyjających warunkach szybko pokryje się mchem, porostami i glonami. Sprzyjającymi warunkami jest wilgoć oraz brak słońca. Aby zapobiec porastaniu dachu, a co za tym idzie niszczeniu powierzchni dachu przez porosty, należy takie pokrycie dachowe zaimpregnować. Istnieje także możliwość pomalowania pokrycia dachowego specjalną farbą biobójczą – dzięki temu dach będzie wyglądał jak nowy, a jego pokrycie będzie odporne na wszelkiego rodzaju mchy i porosty.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do impregnacji lub pomalowania dachu?

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt do prac na wysokości oraz prawidłowy dobór chemii, farb i impregnatów gwarantują prawidłowe wykonanie usługi z długotrwałym i satysfakcjonującym efektem. Z doświadczenia wiemy jak wiele szkód może wyrządzić zaniedbany dach. Rozrastający się mech, glony i porosty potrafią powoli ale skutecznie niszczyć dachówki, doprowadzając do nieszczelności i pęknięć dachówek. Zaimpregnowany dach lub pomalowany farbą biobójczą wyeliminuje czynniki, które przyczyniają się do niszczenia poszycia dachowego.

Rodzaje pokryć dachowych, które można poddać procesowi impregnacji lub malowania:

  • dachówka ceramiczna
  • dachówka betonowa
  • blachodachówka
  • blacha falista
  • blacha trapezowa
  • blacha lub aluminium
  • gonty bitumiczne
Malowanie i impregnacja dachów – Warszawa i okolice.
Tel: 517-858-600
Godz: 8:00 – 18:00
ZAMÓW
Masz Pytania?