do you have to put a cover letter with a resume how to make a research proposal timeline narrative literature review definition sample business plan for herbs farming best free business plan builder diwali essay in marathi for class 4th thesis statement sometimes

Nasze Usługi

dach w trakcie mycia

Ciśnieniowe Mycie Dachów

Ciśnieniowe mycie dachów wykonujemy przede wszystkim w Warszawie i okolicach. Jesteśmy w stanie umyć każdy dach, niezależnie od rodzaju pokrycia dachowego oraz stopnia nachylenia. Ciśnieniowe mycie dachów to przede wszystkim usuwanie zabrudzeń komunikacyjnych, a także mchu, glonów, porostów, a niekiedy sadzy. Dobrze umyty dach będzie wyglądał jak nowy. Najtrudniejsze do umycia są dachówki betonowe, ponieważ ich powierzchnia jest mocno porowata, a w związku z tym brud i mech wnika w wierzchnią warstwę dachówki.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do ciśnieniowego mycia dachu?

Mamy duże doświadczenie, sprzęt asekuracyjny do prac w dostępie linowym oraz odpowiednią chemię i urządzenia. Stanowczo odradzamy wykonywanie takiej usługi samemu lub powierzanie jej komuś bez doświadczenia lub odpowiedniego sprzętu. W przypadku dachów spadzistych zawsze używamy sprzętu do asekuracji, ponieważ połączenie dwóch czynników: wody używanej do mycia dachu oraz glonów znajdujących się na dachówkach daje efekt bardzo niebezpiecznej “ślizgawki”. Nawet doświadczonym osobom zdarza się poślizgnąć na takim dachu i prawdopodobnie nie ma takiej osoby, która choćby raz się nie poślizgnęła. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego nie wolno myć dachu bez odpowiedniej asekuracji.

Przykładowe rodzaje dachów i dachówek, które myjemy ciśnieniowo:

  • dachówka betonowa
  • dachówka ceramiczna
  • blachodachówka
  • gonty
  • blacha
Ciśnieniowe mycie dachów – Warszawa i okolice.
Tel: 517-858-600
Godz: 8:00 – 18:00
ZAMÓW
Masz Pytania?