ALPINISTYCZNE MYCIE OKIEN I ELEWACJI

Alpinistyczne mycie okien, szyb, przeszkleń, elewacji i fasad, wykonujemy w Warszawie i okolicach, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski.

Obsługujemy małe firmy oraz Klientów indywidualnych.

Aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy tylko z profesjonalnego sprzętu wiodących światowych producentów.

Mycie powierzchni szklanych oraz elewacji na wysokości z wykorzystaniem technik linowych wykonywane jest przez wykwalifikowanych pracowników posiadających aktualne badania lekarskie pozwalające na wykonywanie pracy powyżej 3 metrów oraz po ukończonych szkoleniach alpinizmu przemysłowego.

Możemy zagwarantować doskonałe rezultaty wykonywanej przez nas pracy, a wszystkie zlecenia realizujemy szybko, sprawnie i bezpiecznie, z jednoczesnym zachowaniem precyzji i dokładności.

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i świadomością tego, jak ważna jest dla Państwa nasza pomoc.

Wiemy doskonale, że w dzisiejszych czasach usługi alpinistycznego mycia okien są coraz bardziej popularne, a w przypadku wysokich budynków wręcz niezbędne, dlatego bezustannie dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były realizowane na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z nami i skorzystania z usług alpinistycznego mycia okien na wysokości!

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Olsztyn, Opole, Rzeszów

Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

1. Ile kosztuje alpinistyczne mycie okien?

Wbrew pozorom usługi alpinistycznego mycia okien czy elewacji nie są już tak drogie, jak kilka czy kilkanaście lat temu. Zdarza się także, że są one tańsze niż mycie zwykłych okien. 

2. Czy mycie okien przez alpinistów jest bezpieczne?

Alpinistyczne mycie okien jest bezpieczne, ale pod warunkiem, że stosuje się odpowiedni atestowany sprzęt, zachowa się zdrowy rozsądek, a alpinista ma odpowiednie szkolenia i doświadczenie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo osób postronnych, to bezwzględnie rejon prowadzonych prac powinien zostać odgrodzony tak, aby nikt nie chodził bezpośrednio pod pracującymi alpinistami oraz w okolicy od kilku do kilkudziesięciu metrów - szerokość wygrodzenia zleży od wysokości budynku: im wyższy budynek tym szersze wygrodzenie.

3. Czy każdy budynek można umyć stosując techniki alpinistyczne?

Zdecydowaną większość tak, ale zdarzają się wyjątki. Mogą zdarzyć się sytuacje, że mycie alpinistyczne byłoby zbyt kosztowne lub zbyt czasochłonne i wtedy warto rozważyć umycie takiego budynku przy użyciu innych technik.

4. Czy umycia nieotwieranego przeszklenia na wysokości 8 metrów należy wykonać alpinistycznie?

Niekoniecznie, gdyż w takim przypadku warto także rozważyć mycie przy użyciu podnośnika koszowego, rusztowania lub drabin.

5. Czy budynek musi posiadać na dachu specjalne uchwyty do mocowania lin alpinistycznych?

Większość budynków nie posiada dedykowanych uchwytów i nie są one niezbędne. Do wykonania usługi alpinistycznego mycia wystarczy odpowiednia infrastruktura na dachu (stalowe belki, duże i masywne klimatyzatory, solidne kominy, itp...).

Alpinistyczne mycie elewacji
Alpinistyczne mycie okien i elewacji
Alpinistyczne mycie przeszkleń i elewacji

Skontaktuj się z nami! 517 858 600

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Copyright Clean4U © 2018

All Rights Reserved

Zadzwoń teraz!